شركت مهندسي توسعه تدبير بنا

تماس با ما تجارب فعاليت ها مديران درباره ما
TTB Company

 

احداث پروژه مسکن مهر کاشان

««عملکرد ها و رویکرد ها»»

ساماندهی بیش از شانزده هزار نفر از متقاضیان مسکن مهر و تشکیل پرونده برای 3544 نفر از متقاضیان واجد شرایط در قالب تعاونی های مسکن مهر کاشان با رویکرد تجمیع و پرهیز از تکثر و تعدد آن ها.

تشکیل اتحادیه تعاونی های مسکن مهر و انجام برنامه ریزی ها با محوریت اتحادیه در همه مراحل کار اعم از طراحی، اجرا، اخذ تسهیلات، آماده سازی و غیره.

بهره گیری از شرکت مشاور به عنوان مدیر طرح جهت تقویت بنیه فنی و اجرایی شرکت های تعاونی به منظور برنامه ریزی و تصمیم گیری های راهبردی در بزگترین پروژه عمرانی شهرستان کاشان.

طراحی نقشه های معماری با رعایت اصول و ضوابط حاکم بر تولید انبوه مسکن از طریق کاهش حداکثری مشاعات و تعداد طبقات، طاحی معماری نقشه ها به صورت تیپ و مدولار جهت فراهم شدن امکانات ساخت نیمه صنعتی و صنعتی پروژه.

استفاده حداکثر از ضوابط و مقررات حاکم بر اجرای طرح های عمرانی در نظام فنی و اجرایی کشور در مرحله انتخاب پیمانکاران و همچنین تعیین تکالیف و حقوق متقاضیان و پیمانکاران و جلوگیری از هرگونه رفتار سلیقه ای و کاهش هزینه ها و رعایت اقتصاد طرح با انتخاب گزینه هایی همچون ارجاع کار به صورت طرح و ساخت در مرحله سفت کاری به پیمانکاران.

تاکید و اصرار بر استقرار نظام کنترل کیفی عملیات اجرایی در زمان ساخت پروژه از طریق استقرار آزمایشگاه مکانیک خاک استان اصفهان در سایت مسکن مهر به منظور کنترل کیفی در انجام آزمایشات بتن، مکانیک خاک، آسفالت(در حال حاضر واحد آزمایشگاهی در سایت مستقر می باشد)

استقرار دستگاه نظارت مقیم به منظور نظارت بر حسن اجرای عملیات پیمانکاران در زمان ساخت علاوه بر استفاده از خدمات مهندسین ناظر شهرداری

تاکید بر رعایت ضوابط و اصول فنی در زمان طراحی و ساخت پروژه مسکن مهر کاشان در چارچوب قانون نظام مهندسی (مباحث بیت گانه) به ویژه مبحث نوزدهم با استفاده از پنجره های دوجداره UPVC ، نمای عایق چند لایه و غیره که به تاکید مرکز تحقیقات مسکن وزارت مسکن و شهرسازی رسیده است.

جهت گیری احداث پروژه مسکن مهر کاشان در راستای استفاده از سیستم های ساخت نیمه صنعتی و صنعتی و فن آوری های نوین و اجرای پروژه با استفاده از روش های سازه فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای، سیستم دیوار سازه بتنی، سیستم قالب تونلی، سیستم سازه سبک فلزی LSF و ICF و غیره.

گزارش تصویری

گزارش پیشرفت کار